Fitmoda
Filtreleme
Sırala
3 ürün listeleniyor.

Kinesio

Dr. Kenzo Kase tarafından 1979’da kurulan Kinesio markası, bilimsel ve teknolojik araştırmalara dayanarak ürettiği ve geliştirdiği ürünleriyle tüm hastalarına ve kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ürün geliştirme, eğitim ve araştırma yoluyla ürettikleri sporcu ağrı bandı çeşitleri en yüksek kalite standartlarına bağlı kalınarak üretilmiş olup, ürünlerinin nasıl uygulanacağına dair oluşturduğu eğitim ve sertifika programlarıyla dünya genelinde otuzdan fazla ülkede hizmet vermektedir. 40 yıllık tecrübeye sahip Kinesio, sporcu bandı ve ağrı bandı endüstrisinde öncü bir markadır.

Kinesio Sporcu Ağrı Bantları

Kinesio kurulduğu yıldan günümüze, lokomotor sinir hastalıkları denilen bel ve boyun fıtıkları, kalça ve diz kireçlenmesi, kas ve iskelet sistemindeki pek çok hastalığın getirdiği rahatsızlıkları hafifletmeye ve insanları iyi hissettirmeye odaklanmıştır. Odaklandığı bu hedef doğrultusunda ürettiği ağrı bandı çeşitleri günümüzde fizyoterapistler, sertifikalı atletik eğitmenler, masaj terapistleri, doktorlar, hemşireler ve akupunktur uzmanları tarafından günlük ağrıları ve tıbbi rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılmaktadır.

Kasın kasılmasını ve gerginliğini azaltan Kinesio bandı ağrıyı azaltırken hareket fonksiyonlarını artırır. Özellikle atletizm ile ilgilenen sporcular tarafından bu ağrı bantları sıklıkla kullanılmaktadır.

Kinesio Kalite ve Güvencesi

Spor camiası tarafında yaygın olarak bilinen Kinesio markası, hem tıbbi ortamlarda hem de spor antrenmanlarında oldukça sık kullanılmaktadır. Dünyadaki birçok sağlık uzmanı tarafından en çok tavsiye edilen ETT yöntemi ve ETT ağrı bandı olan Kinesio ürünleri, dünya genelinde 100.000’den fazla klinikçinin desteğini alan tek terapötik bant şirketidir.

YÜKLENİYOR..

;