Fitmoda

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Blentra

Çok amaçlı Magnetic (Mıknatıslı) Shaker ürünü ile öne çıkan Blentra, fonksiyonel tasarımı ile protein shake’lerinizi muhafaza etmekle kalmıyor, antrenman deneyiminize de kolaylıklar sunuyor.

Blentra Hakkında

Feya Plastik ve Dış Ticaret bünyesinde yer alan Blentra Magnetic Shaker, firmanın shaker şişelerindeki eksikliği ve fitness salonlarındaki ihtiyacı gözlemlemesi ile ortaya çıkmış bir ürün. Sporcuların antrenman sırasında kullandıkları havlu, cep telefonu, kulaklık ve şişelerini hijyenden uzak şekilde yere koyduklarını fark eden firma, bu doğrultuda yola çıkarak Blentra Magnetic Shaker şişelerini üretmek için çalışmalara başlıyor. ARGE çalışmaları bittikten sonra Blentra markasını ve Shaker tasarımlarını Türk Patent ve Marka Kurumundan tescil ettiriyor.

Blentra Ürünleri

Blentra Magnetic (Mıknatıslı) Shaker ürünleri, farklı renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. Sızdırmaz kapak teknolojisi ile hazırladığınız protein shake’leri güvenle taşımanızı sağlayan Blentra Magnetic (Mıknatıslı) Shaker, spor aletlerine ve cep telefonlarına mıknatıs ile yapışma özelliğine sahip.

Blentra Ürünlerinin Fiyatları

Blentra markası doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı misyon ediniyor. Blentra Magnetic (Mıknatıslı) Shaker ürünlerini, Fitmoda.com üzerinden size özel indirim ve ödeme imkanlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.

Blentra Magnetic (Mıknatıslı) Shaker’ın Özellikleri

Blentra Magnetic Shaker, sızdırmaz kapak teknolojisi ile hazırladığınız içecekleri güvenle taşımanıza yardımcı oluyor. Karıştırıcı özelliğinin yanı sıra kullanıcılarına kolaylık sunan Blentra Magnetic (Mıknatıslı) Shaker, birçok fonksiyonu bir arada barındırıyor.

Blentra Magnetic (Mıknatıslı) Shaker, antrenman sırasında yere konulmaması ve daha hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesi için mıknatıs özelliğine sahip. Çok amaçlı tasarıma sahip ürün, spor aletlerine ve cep telefonlarına mıknatıs ile yapışma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Blentra Magnetic Shaker’ın kısa olan mıknatıslı yüzeyi, metal olan spor aletlerine kolayca yapıştırılabiliyor. Uzun mıknatıslı yüzeyine ise akıllı telefonlarınızı rahatlıkla yapıştırabiliyorsunuz. Akıllı telefonunuzu şişeye yapıştırmak için metali telefon kılıfınızın içerisine yerleştirmeniz yeterli. Böylece spor yaparken telefonunuzu kullanabiliyor, video ve fotoğraf da çekebiliyorsunuz.

Blentra Magnetic (Mıknatıslı) Shaker’ın taşıma sapı da benzersiz bir tasarıma sahip. Shaker’ı spor ekipmanlarına taktıktan sonra taşıma kolunu açtığınızda, havlu ve kulaklık gibi kişisel eşyalarınızı da hijyenik bir şekilde asabiliyorsunuz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Shaker Nedir?

Shaker, spor yaşamında tercih edilen takviye edici gıdaların karıştırılmasına olanak tanıyan, karıştırıcı olarak da adlandırılan bir üründür.

Shaker Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Shaker seçerken güvenilir markalara ait olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Genelde BPA içermeyen, sızdırmaz kapaklı modeller tercih edilmektedir.

Blentra Magnetic Shaker’ın Temel Özellikleri Nelerdir?

Blantra Magnetic Shaker’ın iki yüzeyi mıknatıslıdır. Böylece cep telefonlarını antrenman esnasında güvende tutar ve video-fotoğraf çekimini kolaylaştırır. Salonda havlu ve kulaklıkların yerlere veya makinaların üstüne bırakılmaması için saklanabilir taşıma koluna sahiptir. Havlu ve kulaklıklarınızı, kolay ve hijyenik bir şekilde şişeye asabilirsiniz. Ürün kapak teknolojisi sayesinde içeriği sızdırmaz ve BPA içermez.

Blentra Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Blentra Magnetic Shaker, elde yıkamaya uygun bir üründür. Şişe sıcak su ile kullanmaya yönelik olarak tasarlanmamıştır. Kullandıktan hemen sonra yıkanması önerilir. BPA içermeyen ürünler genelde keskin kokuların tutulmasına neden olur. Ancak bazı yöntemler bu kokuların giderilmesine yardımcı olur. Örneğin şişeyi kabartma tozu ve sirke karışımıyla doldurup bir gece bekletebilirsiniz. Nemli kahve telvesini şişeye doldurup, gece boyunca bırakmak gibi bir yöntem de izleyebilirsiniz.

Blentra Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Blentra ürünleri Fitmoda.com’dan satın alabilirsiniz. Fitmoda.com üzerinden üyelere özel imkanlar, indirimler ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..