Fitmoda
Filtreleme
Sırala
291 ürün listeleniyor.

Puma

Günlük giyimden antrenmanlara kadar, hayatın çok sayıda alanında spor ve şıklığın bir araya gelmesini sağlama amacıyla PUMA, 1924 yılından bu yana ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Özellikle ayakkabı ve kıyafet modeli tasarlarken geri dönüşüm ürünlerini kullanmaya özen gösteren marka, farklı tasarımlara sahip ürünleriyle öne çıkıyor.

Puma Hakkında

Spor giyimin köklü markalarından biri olan Puma, özel koleksiyonları ve konsept ürünleriyle dikkat çeken bir markadır. Birçok spor dalına özel ürettiği ürünlerinin yanı sıra Formula 1 için geliştirdiği konsept ürünleri ile koleksiyonunu farklılaştırmıştır. 


Puma Ürün Çeşitleri 

Puma, bir Alman markasıdır ve Alman kalitesini ürünlerine yansıtır. Birçok spor dalına uygun ürünleri bulunur ve spor giyim sektörünün liderlerinden biri olarak öne çıkar. Hem günlük hayata uygun hem de sportif aktivitelerde şık ve konforlu olmak isteyenlere özel farklı özelliklere sahip ürünlerini satışa sunar.

Puma ürünlerinin arasında tişört, sporcu sütyeni, eşofman, tayt, farklı spor türlerine özel geliştirilmiş spor ayakkabı türleri, sporcuların konforu göz önünde bulundurularak geliştirilen su mataraları ve fitness ekipmanları gibi ürünler bulunur. Farklı tasarımları, desenleri, kesimleri veya kumaş türlerine de sahip olan bu ürünler; fitmoda.com adresinde sporseverler ile buluşur.

Erkek Spor Giyim 

Puma Erkek Spor Giyim, kategorisinde erkeklere özel tasarımları ve kesimleriyle öne çıkan ürünleri içerir. Kısa Kollu tişört, sweatshirt & hoodie, şort, eşofman altı ve tayt & iç giyim, spor ayakkabı ve terlik & parmak arası terlik ürünleri erkek spor giyim kategorisinde bulunur. Erkek spor giyimde en trend Puma ürünlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. 

Kadın Spor Giyim 

Puma Kadın Spor Giyim, kategorisinde kadınlara özel koleksiyonları ve stilleri ile öne çıkan ürünlerdir. Bu kategoride kadınların kullanımına özel olarak geliştirilen ürünler bulunur. Bu ürünlerin arasında kısa kollu tişört, kolsuz tişört & atlet, sweatshirt & hoodie, eşofman altı, tayt, şort ve spor ayakkabı gibi ürünler bulunur. 

Spor Aksesuar 

Puma Spor Aksesuar ürünleri; sportif aktivitelerinin yanı sıra, günlük hayatın içerisinde de kullanıma uygun olan spor çanta gibi ürünleri içerir. Bu ürünlere ek olarak spor esnasında suyu muhafaza edecek mataralar ile shaker ürünleri de vardır. Ek olarak; şapka ve bere ürünleri de spor aksesuar kategorisinde bulunur. 

Eldiven & Koruyucular 

Puma Eldiven & Koruyucular kategorisinde, genellikle fitness alanında gerek duyulan fitness eldiveni ürünleri bulunur. Ellerin korunmasına yönelik geliştirilen fitness eldivenlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. 

Fitness Ekipmanları 

Puma Fitness Ekipmanları, fitness esnasında yardımcı olabilecek çeşitli ürünleri içerir. Örnek olarak yoga matları ve egzersiz minderleri verilebilir. Mat ve minder gibi ekipmanları bu kategoriden inceleyebilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular 

Spor Kıyafet Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Spor kıyafetler, spor esnasında rahatlık sağlama amacıyla üretilmiştir. Kumaşın ter tutmaması, esnekliği, hangi kumaş türünün kullanıldığı gibi etkenler, spor kıyafet seçerken göz önünde bulundurulabilir. 

Puma Markasının Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir? 

Puma, sporseverlere hitap eden farklı koleksiyonları ile öne çıkar. Ayrıca Puma markası, geri dönüştürülebilen malzemeler ile ürettiği ürünlerle de dikkat çeker. Konfor sunan farklı tasarımları ile geniş bir ürün yelpazesinde sahiptir.


YÜKLENİYOR..

;