Fitmoda
Filtreleme
Sırala
67 ürün listeleniyor.
Slazenger Masaj Seti Siyah
549 TL
Sepete Ekle

Slazenger

Dünyanın en köklü spor markalarından biri olarak bilinen Slazenger; kriket, tenis, yüzme, hokey ve golf gibi çok çeşitli spor dallarında kullanılabilecek ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Kalitesi ve konforu ile dikkat çeken Slazenger ürünleri, hem günlük hayata hem de sportif aktivitelere yönelik olarak tasarlanıyor.

Slazenger Hakkında

Slazenger, sporun tarzını ve zarafetini insanların hayatına taşımayı kendine misyon edinen bir markadır. Dünyanın en köklü spor markalarından biri olan Slazenger, global yapısıyla da dikkat çekmektedir ve ürünleri onlarca ülkede kullanılmaktadır. Sadece sportif faaliyetlerde değil, günlük hayatta da aktif olarak kullanılan ürünler bulunmaktadır. 


Slazenger Ürünleri

Slazenger, 150 yıllık tecrübesiyle başarı elde eden köklü bir markadır. Birçok spor dalına uygun ürünleri bulunmaktadır ve spor giyim sektöründe ön planda olmaya devam etmektedir. Hem günlük hayata uygun hem de sportif aktivitelerde maksimum verimin sağlanmasına yardımcı olan ürünleri bulunmaktadır. Slazenger markasına ait olan bu ürünler fitmoda.com adresinde de satılmaktadır. 

Slazenger Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Slazenger ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerindeki ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Almış olduğunuz Slazenger ürünlerine ait ambalajın veya kutunun zarar görmemiş ve bozulmamış olması da önemlidir. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden olan fitmoda.com adresinde Slazenger ürünleri satılmaktadır. İstediğiniz Slazenger ürününü buradan seçebilir ve satın alabilirsiniz.YÜKLENİYOR..