Fitmoda
Filtreleme
Sırala
7 ürün listeleniyor.

MC David

Sporcular için dizlik, bileklik ve kolluk denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan McDavid ürünlerini inceleyin.

Marka, 1969 yılında Amerika’da Dr. Robert F. McDavid’in geliştirdiği ve geniş bir yelpazede kullanılan ilk koruyucu dizlik modeli ile sporculara sunulmuştur. Yıllar içerisinde spor sağlığı ve medikal ürünleri denildiğinde profesyonellerin en sık tercih ettiği markalardan biri haline gelen McDavid konforlu ve destekleyici sporcu dizlikleri, dirseklikleri ve diğer koruma ürünlerini Fitmoda’da sizlere sunuyoruz.

McDavid Hakkında Kısa Bilgiler:

McDavid, 30 yılı aşkın tecrübesiyle vücut geliştirme, crossfit, fitness, futbol, mma, basketbol, voleybol, koşu, tennis ve diğer tüm sporcular ve aktif hayat tarzı olan kişilere hizmet etmektedir. Genel merkezi Amerika’nin Kaliforniya eyaletinde bulunmaktadır.

McDavid’in Ürün Çeşitliliği:

McDavid’in her biri farklı alanlarda ürünleri olan SportMed, Sports Protection ve Performance Apparel olmak üzere üç değişik  ürün grubu bulunmaktadır. SportsMed ve Sports Protection ürünleri sporcu performansını fiziksel olarak desteklemek ve korumak için tasarlanan ürün gruplarıdır. Performance Apparel ürün grubu da yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde üretilen hareket halindeki vücudun en iyi şekilde desteklenmesini sağlamaktadır.

McDavid’in Öne Çıkan Ürünleri:

McDavid, sporcu dizlikleri, sıkıştırma (compression) şortları, kadın sporcu sütyenleri ( bra ) , dizlik, bilek destekleri, kolluk ve benzeri bir çok sporcu desteği ve performans ürünleri ile ön plana çıkmatadır. Athletic Tape, Multisports Arm Sleeves, Hex Pad Knee/Elbow Pad’leri, Ankle Support ürünleri en çok tercih edilen ürünleri arasındadır.

McDavid Nerede Üretiliyor:

Bir Amerikan markası olan McDavid, ürünlerini İsviçre, Tunus, Çin, Tayland olmak üzere 4 farklı üldeki fabrikalarda üretmektedir. SportsMed ürün grubu kauçuk içermeyen %100 Neoprene‘den üretilmektedir. McDavid, kendisi özel araştırmaları sonucu geliştirdiği teknolojileri ile ürünlerini farklılaştırmayı başarmıştır. Flat Lock Seam, Hook & Loop ve benzeri teknolojileri ile ürünlerine eşsiz konfor ve vücudu sarma özelliği katmıştır.

McDavid’in Kalite Sertifikaları:

McDavid’in kullandığı Flat Lock Seam, Hook & Loop, Neoprene, SBR, TEFLX, Dual Compression, Engineered Elastic, HEX, Cold Recovery ve diğer tüm teknolojileri kendi özel araştırmaları sonucu sahip olduğu yenilikleridir.

McDavid Sponsorları:

McDavid’in sponsor olduğu, dünya çapında bir kaç ünlü atlet ve sporcunun isimleri şu şekildedir:

  • Dre Kirkpatrick
  • Deandre Jordan
  • Rachel Demita

YÜKLENİYOR..