Fitmoda
Filtreleme
Sırala

Harbinger

Harbinger fitness eldiveni, lifting strap ve fitness ekipmanı çeşitlerini inceleyin.

1988 yılında spor tutkunu ve girişimci David McCrane tarafından kurulan marka, Harbinger bileklikleri ile dünya çapında tanınır hale gelmiştir. 8 defa Mr. Olympia unvanının sahibi olan Lee Haney ile de iş birliği yapmış olan Harbinger; ağırlık kemeri, antrenman eldiveni, kol uzatma halatı, bar pedi gibi ekipmanlara sahiptir. Fitmoda’da Harbinger fitness eldivenleri ve diğer ekipmanları inceleyebilirsiniz.

Harbinger Hakkında Kısa Bilgiler:

Harbinger firması, kuruluşundan bu yana, yenilikçi bakış açıları ve yüksek teknolojileriyle birlikte geliştirdikleri kaliteli ürünleri sayesinde, kişilerin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde sportif aktivitelerini sürdürebilmeleri adına ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.

Harbinger’in Ürün Çeşitliliği:

Harbinger, kişilerin antrenmanları esnasında kullanarak daha sağlıklı ve verimli bir şekilde spor yapabilmeleri adına, ağırlık kaldırma eldivenleri, kemerler, bileklikler, ip, halat ve minder gibi aksesuar ürünleri üretmektelerdir.

Harbinger’in Öne Çıkan Ürünleri:

Harbinger firmasının ürettiği ve en çok kullanılan ürünleri arasında, ağırlık kemerleri, eldivenler ve bileklikler bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde, kişiler hem daha güvenli ve sakatlanma riskinden uzak bir şekilde ağırlık antrenmanlarını yapabilmekte, hem de daha yüksek performans sergileyebilmektedir.

YÜKLENİYOR..

;