Fitmoda
Filtreleme
Sırala
308 ürün listeleniyor.

Under Armour

1996 yılında Kevin Plank tarafından Amerika’da kurulmuş olan Under Armour, spor giyim ve spor ürünleri alanında en bilinen markaların arasında yer alır. Under Armour’ın geliştirdiği modern ve yenilikçi ürünler fitmoda.com adresinde satışa sunulmaktadır. 


Under Armour Hakkında

Under Armour, yenilikçi üretim teknolojilerini spor giyim ile buluşturmaya devam eden lider markaların arasındadır. Geçmişten günümüze üretimini gelişerek sürdüren markanın birçok farklı kategoride ürünü bulunur. Under Armour aynı zamanda pratikliği ve işlevselliği esas alan ürünleri ile bilinir. Bu sayede sürdürülebilir spor giyimin önünü açan markaların arasında yer alır.  


Under Armour Ürün Çeşitleri

Under Armour markası, kadın ve erkek spor giyime özel geliştirdiği tasarımlarına ek olarak modanın nabzını tutan spor aksesuarları ile de öne çıkar. Bu ürünlerine ek olarak eldiven ve koruyucu alanında da konfor sunan ürünleri bulunur. 

Erkek Spor Giyim 

Under Armour erkek spor giyim ürünleri, spor esnasında ekstra konfor sağlayan yenilikçi özelliklere sahip ürünler olarak karşımıza çıkar. Bu ürünlerin arasında; kısa kollu tişört, kolsuz tişört & spor atlet, uzun kollu t-shirt, sweatshirt & hoodie, şort, eşofman altı, tayt & iç giyim, spor ayakkabı, terlik ve parmak arası terlik ürünleri bulunur. 

Kadın Spor Giyim

Under Armour kadın spor giyim ürünleri; modern tasarımları ile dikkat çeken feminen enerjisiyle tercih edilir. Bu kategorideki ürünlerin arasında; kısa kollu tişört, kolsuz tişört & atlet, sweatshirt & hoodie, sporcu sütyeni, eşofman altı, tayt ve şort ürünleri bulunur. 

Spor Aksesuar

Under Armour markasına ait olan ve antrenman ihtiyaç duyulan aksesuar ürünler spor aksesuarları kategorisinde bulunur. Under Armour spor aksesuarları ürünlerine örnek olarak; spor çanta, şapka & bere, çorap, takı ve patch ürünleri verilebilir. Under Armour farkıyla üretilen, kalitesi ve tasarımları ile öne çıkan spor aksesuarlarını bu kategoriden inceleyebilirsiniz. 

Eldiven & Koruyucular

Under Armour Eldiven & Koruyucular kategorisinde, genellikle fitness alanında kullanılan yardımcı ürünler yer alır. Bu ürünler; fitness eldiveni, strap (ağırlık kaldırma kayışı), dizlik, bileklik ve spor dirseklik ürünleri olarak listelenebilir. Sıkça Sorulan Sorular 

Fitness Ürünlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Under Armour tarafından üretilen fitness kıyafetlerini, aksesuarlarını veya eldivenlerini seçerken antrenman türüne uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri seçmeden evvel ürünlerin özellikleri, hangi kumaşla üretildikleri, hangi spor türü için geliştirildikleri gibi etkenler göz önünde bulundurulmalıdır. Under Armour markasına ait ürünlere fitmoda.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Under Armour Markasının Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir? 

Under Armour markasının öne çıkan özelliklerinin arasında konforu ön planda tutan üretim standartları, ürünlerinin kullanışlı olması ve Ar-Ge çalışmaları sayesinde geliştirdiği yenilikçi ürünleri yer alır. 


YÜKLENİYOR..