Fitmoda
Filtreleme
Sırala

Under Armour

Profesyonel sporcuların vazgeçilmezi olan Under Armour spor kıyafetleri ve aksesuarlarını inceleyin.

Under Armour 1996 yılında Kevin Plank tarafından Amerika’da kurulmuştur. Amerikan futbolu takım kaptanı olan Kevin Plank’in sık sık t-shirt değiştirme gereksiniminden sıkılması ile “teri dışarı atabilen sentetik kumaş” fikri ile çalışmaya başlaması markanın ortaya çıkmasını sağlamıştır. Profesyonel sporcular tarafından alkış toplayan Under Armour tişört modelleri hızla yayılırken marka, erkek spor şortu, spor ayakkabısı, antrenman eldiveni ve spor çantası gibi ürünler ile ürün gamını genişletmeye başlamıştır. ColdGear, HeatGear, RUSH™ ve HOVR™ gibi birçok teknolojinin yaratıcısı olan Under Armour’ın erkek ve kadın spor giyim ürünlerini ve aksesuarlarını Fitmoda’da inceleyebilirsiniz.

Under Armour Spor Giyim Teknolojileri Arasında Neler Var?

Günümüzde Under Armour “her yerde atletlere güç veriyoruz” sloganı ile yenilikçi teknolojileri spor giyim ile buluşturmaya devam ediyor. Spor giyim kumaşlarında en iyi izolasyon sistemi ile hem hafif bir kıyafete hem de vücut ısısını uzun süreli korumaya hizmet ederken, suya dayanıklılık, rüzgar geçirmezlik gibi birçok teknolojiyi farklı spor dallarındaki sporculara sunuyor.

Under Armour Atletleri:

Under Armour ürünlerini tercih eden ve kampanyalarında boy göstermiş olan dünya çapında sayısız başarıya imza atmış sporcular arasından bazıları sıraladık:

Michael Phelps, Stephen Curry, Misty Copeland, Andy Murray, Dwayne “THE ROCK” Johnson, Mephis Depay, Gisele Bündchen, Tom Brady, Anthony Joshua, Lindsey Vonn

YÜKLENİYOR..

;