Fitmoda

İade ve Değişim

Cayma Hakkı

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince, alıcıların mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve herhangi bir cezai şart ödemeden satın aldıkları ürünleri iade etme hakları bulunmaktadır.

Cayma hakkınızı kullanmak için satın aldığınız ürün/ürünlerin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde bu talebinizi ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] iletmeniz gerekmektedir. Müşteri Hizmetlerimizden tarafınıza gönderilecek e-mailden sonra ilgili ürünü/ürünleri tarafınıza teslim edilen şekliyle, orijinal ambalajı, kutusu ve varsa tüm aksesuar ve parçalarıyla birlikte Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile Maslak Mahallesi, Dereboyu 2 Caddesi, No :14-1 İç Kapı No:1 Sarıyer/İstanbul adresine göndermeniz ve kargo bilgisini [email protected] adresine iletmeniz gerekmektedir.

Cayma Hakkı dışında diğer iade ve değişim taleplerinizi ürün/ürünlerin tarafınıza tesliminden itibaren en geç 30 gün içinde ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] adresine iletebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimizden tarafınıza gönderilecek e-mailden sonra ilgili ürünü/ürünleri tarafınıza teslim edilen şekliyle, orijinal ambalajı, kutusu ve varsa tüm aksesuar ve parçalarıyla birlikte Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile Maslak Mahallesi, Dereboyu 2 Caddesi, No :14-1 İç Kapı No:1 Sarıyer/İstanbul adresine göndermeniz ve kargo bilgisini [email protected] adresine iletmeniz gerekmektedir. 

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile iade ettiğiniz takdirde kargo ücreti Fitmoda’ya ait olacaktır. Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile gönderilmeyen kargoların ücretini müşteri ödeyecektir.

İade ettiğiniz veya değişim talebinde bulunduğunuz ürün/ürünlerin iade ve değişim şartlarına uygunluğu kontrol edilecek olup iade veya değişim talebiniz kabul edildiğinde ve para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmekte olup iade edilen ürün/ürünlerin geri ödemesi her zaman ürün satın alınırken kullanılan ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak gerçekleştirilecektir.

İade ve değişim hakkınızı kullanabilmek için ürün/ürünlerin orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi hijyenik açıdan öneme sahip olan ürünler ancak etiketleri, koruma bantları sökülmemiş, ambalajları açılmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olmaları halinde iade edilebilir veya değiştirilebilir. 

YÜKLENİYOR..