Fitmoda
Filtreleme
Sırala
11 ürün listeleniyor.

Better Bodies

20 yılı aşkın tecrübesiyle Better Bodies, dünya çapında spor salonu ve fitness tekstil endüstrisindeki en büyük markalardan biri olarak biliniyor. Kadın ve erkek giyim alanındaki konforlu ürünleri ile öne çıkıyor. Ek olarak Better Bodies, yüksek kullanıcı memnuniyeti ve yenilikçi fikirleriyle başarı ivmesini giderek artıran bir marka olarak dikkat çekiyor. 


Better Bodies Hakkında

Better Bodies, ABD merkezli bir spor giyim markasıdır. 80’lerin başında fitness tutkunu Biran Moss tarafından New York’ta kurulmuştur ve bugünlerde dünya çapındaki fitness tekstil sektöründeki en büyük markalardan biri haline gelmiştir. Better Bodies ürünlerine fitmoda.com adresinden ulaşabilirsiniz. 


Better Bodies Ürün Çeşitleri

Better Bodies markası, kadın ve erkek spor giyime özel geliştirdiği tasarımları ile öne çıkar. Yenilikçi ve modern tasarımlarına ek olarak rahat ve konforlu ürünler geliştiren marka, antrenmanların daha verimli geçmesine yönelik tasarladığı ürünleri ile bilinir. Better bodies ürünleri fitmoda.com adresinde 2 ayrı kategoride bulunur. 

Erkek Spor Giyim

Better Bodies erkek spor giyim ürünleri, spor esnasında konfor sağlayan yenilikçi özelliklere sahip ürünler olarak geliştirilmiştir. Bu ürünlerin arasında; kısa kollu tişört, kolsuz tişört & spor atlet ürünleri bulunur. 

Kadın Spor Giyim

Better Bodies kadın spor giyim ürünleri; yenilikçi tasarımları ile dikkat çeken feminen desenlerden oluşur. Bu kategorideki ürünlerin arasında; kısa kollu tişört, kolsuz tişört & atlet ile tayt ürünleri bulunur.

Sıkça Sorulan Sorular 

Fitness Kıyafeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Better Bodies tarafından üretilen fitness kıyafetlerini seçerken antrenman türüne uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri seçmeden evvel kıyafetlerin özellikleri, hangi kumaşla üretildikleri, hangi spor türü için geliştirildikleri gibi etkenler göz önünde bulundurulmalıdır. Better Bodies markasına ait fitness kıyafetlerine fitmoda.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Better Bodies Markasının Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir? 

Sporcuların fitness ve günlük yaşamlarının yanı sıra zorlu antrenmanlar sırasında ne giyeceklerine dair talepleri ile yapılan yüksek kaliteye sahip işlevsel ürünler, Better Bodies markasını başarılı kılar. Bu ürünlere fitmoda.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

YÜKLENİYOR..