Fitmoda
Filtreleme
Sırala

Reebok

Sporda ve günlük giyimde kullanabileceğiniz Reebok ayakkabı, çanta ve spor kıyafetlerini inceleyin.

Kökleri 1895 yılına dayanan Reebok, 1958 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Joseph William Foster’ın 1895 yılında ilk pist atletizm ayakkabı örneklerinden birini tasarlaması ile başlayan Reebok serüveni, markanın 1981’de Amerika’ya yayılması ve 2005’te Adidas tarafından satın alınması ile devam etmektedir. Marka, dünyanın en çok tanınan en büyük spor kıyafet ve spor ayakkabı üreticilerinden bir tanesidir. Rebook spor ayakkabı modelleri, Reebok UFC sweathirtleri, ağırlık eldivenleri, CrossFit tshirtleri ve çok daha fazlası sizleri Fitmoda’da bekliyor.

Reebok Hakkında Kısa Bilgiler:

Reebok, 2005 yılında Adidas tarafından satın alındıktan sonra yepyeni bir kimlik kazanmıştır ve Reebok markası, 2006 yılında NBA ile yapılan anlaşma ile NBA’in resmi uniforma ve giyim markası olmuştur. Reebok, benzeri bir anlaşmayı da 2010 yılında CrossFit ile yaparak fitness ürünleri logosuna Crossfit’in delta sembolünü ekleyip yepyeni bir yüz ve ürün grubu ile tüketicilerin karşısına çıkmıştır.

Reebok’ın Ürün Çeşitliliği:

Reebok’ın fitness giyim, sporcu kıyafetleri, spor ayakkabıları, fitness aksesuarları, crossfit giyimi gibi bir çok kategoride ürünleri bulunmaktadır.

Reebok’ın Öne Çıkan Ürünleri:

Reebok, sporcu kıyafetleri yanısıra fitness eldivenleri ve aksesuarlarıyla da tüketiciye ulaşmaktadır.

Reebok Sponsorları:

Reebok, Crossfit Games, UFC, Spartan Race, LesMills gibi kurumlar ile resmi olarak anlaşmalıdır.

Reebok’ın sponsor olduğu, dünya çapında bir kaç ünlü atlet ve sporcunun isimleri şu şekildedir:

  • Erin Andrews
  • Kelly Brooks
  • John Wall
  • Chad Johnson
  • Peyton Manning
  • Ryan Giggs
  • David Orzit

YÜKLENİYOR..

;