Fitmoda
Filtreleme
Sırala
104 ürün listeleniyor.

Reebok

Kökleri 1895 yılına dayanan Reebok, 1958 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Joseph William Foster’ın 1895 yılında ilk pist atletizm ayakkabı örneklerinden birini tasarlaması ile başlayan Reebok serüveni, markanın 1981’de Amerika’ya yayılması ve 2005’te Adidas tarafından satın alınması ile devam etmektedir. Marka, dünyanın en çok tanınan spor kıyafet, spor ayakkabı ve aksesuar üreticilerinden bir tanesidir.

Reebok Hakkında

Reebok; antrenman, koşu ve çeşitli diğer spor türlerinde uzmanlaşan ve spor endüstrisinde önde gelen global markalardan biridir. Şirketin genel merkezi Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alır.

Reebok 2005 yılında Adidas tarafından satın alındıktan sonra yepyeni bir kimlik kazanmıştır. 2010 yılında CrossFit ile anlaşma yaparak fitness ürünleri logosuna Crossfit’in delta sembolünü ekleyip yepyeni bir yüz ve ürün grubu ile tüketicilerin karşısına çıkmıştır. Yıllar boyunca Reebok, yenilikçi giyim koleksiyonları oluşturmak için çok sayıda sporcu, ünlü ve tasarımcı ile iş birliği yapmıştır. Ayrıca spor takımlarına ve etkinliklerine de sponsor olmuştur.

Reebok’ın Ürün Çeşitliliği

Reebok’ın fitness giyim, sporcu kıyafetleri, spor ayakkabıları, fitness aksesuarları, crossfit giyimi gibi birçok kalanda ürünleri bulunmaktadır. Reebok, sporcu kıyafetleri yanı sıra fitness eldivenleri ve aksesuarlarıyla da tüketiciye ulaşmaktadır.  Sporda ve günlük giyimde kullanabileceğiniz Reebok ayakkabı, çanta ve spor kıyafetlerini fitmoda.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Fitmoda.com üzerinden ulaşabileceğiniz Reebok ürünlerini genel olarak kategorilere ayıracak olursak…

Erkek Spor Giyim

Farklı spor aktivitelerine ve tarzlara hitap eden Reebok, geniş bir Reebok erkek spor giyim ürünleri yelpazesinde sahiptir.

Reebok performans odaklı tişörtleri, şortları ve spor ayakkabıları ile öne çıkar. Reebok tişörtler genellikle antrenmanlar sırasında kuru kalmaya yardımcı olan ve nemi vücuttan uzaklaştıran kumaşlardan yapılır. Hafif koşu şortları, dayanıklı eşofman altları gibi sporcuların ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçenekler sunar.

Reebok koleksiyonunda, açık hava aktivitelerinde ya da antrenmandan sonra giyebileceğiniz sweatshirt’ler de yer alır. Farklı tarz ve malzemelerle karşımıza çıkan sweatshirt’ler sokak stilinizi zenginleştirmenize de yardımcı olabilir. Reebok spor ayakkabılar da yoğun antrenmanlar sırasında destek sağlamak ve performansı artırmak adına tasarlanmıştır.

Kadın Spor Giyim

Reebok; rahatlık, işlevsellik ve stil ile harmanlanmış geniş bir Reebok kadın spor giyim koleksiyonuna sahiptir. Reebok taytları; koşu ve antrenman gibi fiziksel aktiviteler için esneklik sunmak üzere tasarlanmıştır. Reebok spor taytlar genellikle hareket kolaylığı ve konfor sunmak için nefes alabilir yapıda ve esnek kumaştan üretilir. Reebok egzersiz sırasında destek ve rahatlık sağlamak adına tasarlanmış çeşitli spor sütyenleri de sunar. Reebok’ın kadınlar için oluşturduğu tasarımlarında; koşu ve bisiklet gibi aktivitelere uygun şortlar, performans kumaşları ile tasarlanmış tişörtler, antrenman öncesi ve sonrasında sıcaklık ve rahatlık sunan sweatshirt’ler, dayanıklı ve hafif yapıda olan spor ayakkabılar yer alır.

Spor Aksesuar

Reebok spor salonu müdavimlerine sunduğu Reebok spor aksesuarlar ile de öne çıkar. Reebok’ın aksesuar serisinin içerisinde spor çantalar ve çoraplar yer alır. Reebok spor çantalar; işlevsellik ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Spor çantalar genellikle çoklu bölmeler, ayarlanabilir askılar ve güçlendirilmiş alt kısımlar gibi farklı tasarım özellikleri sunar. Günlük stil, seyahat, çeşitli spor ve aktiviteler için uygun olan spor çanta modellerinden dilediğinizi seçerek eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Reebok spor çorapları; antrenman sırasında rahatlık ve destek sunmak ve teri önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Günlük stile de uyarlanabilen spor çoraplar; aktivite türüne göre farklı boyutlarda, renklerde ve kalınlıklarda yer alabilir.

Eldiven & Koruyucular

Reebok antrenman esnasında sakatlık riskini azaltmak ve belirli bölgeleri korumak adına Reebok eldiven ve koruyucu ekipman çeşitlerine de sahiptir. Farklı egzersiz ve spor türlerine özel olarak üretilen; fitness eldiveni ve ağırlık eldiveni gibi ürünler, el anatomisine uygun tasarımları ve kumaş yapıları ile dikkat çeker.

Fitness Ekipmanları

Söz konusu fitness hedeflerini bir adım öteye taşımak olduğunda, fitness ekipmanları devreye girer. Farklı egzersiz türleri için üretilen Reebok fitness ekipmanları; direnç lastikleri, esneme bantları, atlama ipleri, egzersiz minderleri, yoga matları ve blokları gibi pek çok seçenek sunar.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Reebok’ın Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Reebok aktif yaşam tarzını teşvik eden, global bir marka olarak öne çıkar. Tasarımlarında farklı teknolojileri kullanarak performans odaklı ürünler geliştirir. Ayrıca son yıllarda sürdürülebilirliğe verdiği önem nedeniyle; geri dönüştürülmüş polyester ve bitki bazlı malzemeler kullanmak gibi çevre dostu üretim süreçleri de başlatmıştır.


Spor Kıyafetler Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Spor kıyafet seçerken yapılan aktivite türüne uygun tasarımları seçmek önemlidir. Örneğin yoğun antrenmanlar için nemi emen kumaşa sahip, hareket aralığı sunan modeller seçilebilir. Eğer ağırlık odaklı bir antrenman rutini uyguluyorsanız; hareket aralığı sunan, esnek yapıda olan modelleri tercih edebilirsiniz.


Fitness Ekipmanları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fitness ekipmanı seçerken fitness seviyenize uygun olan seçeneklerle ilerlemek gerekir. Söz gelimi direnç bantları; farklı seviyelere göre tasarlanmıştır. Dambıl ve direnç bandı alırken; size uygun, kaldırabileceğiniz ağırlık ve dirence sahip ürünlerle ilerleyebilirsiniz.

                                                                                                                                                                                                                    

YÜKLENİYOR..

;