Fitmoda

Sık Sorulan Sorular

Ürünün parçası eksik/hatalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Fitmoda olarak, siparişler tarafınıza teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi; paket ve/veya ürün/ürünler gözle görülür şekilde hasar görmüş, deforme olmuşsa veya paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Hasar tespit tutanağı hazırlatarak ilgili ürün/ürünleri kargo görevlisine kapıda iade edebilirsiniz. Tespit tutanağı hazırlatmadığınız durumlarda eksik olduğunu farkettiğiniz ürün/ürünler için eksikliği farkettiğiniz anda, derhal Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir aksi takdirde iadeniz kabul edilmeyecektir.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Fitmoda olarak anlaşmalı olduğumuz kredi kartları arasında Bonus Card, World, Maximum, Bankkart, CardFinans, Axess, Advantage ve Paraf kart bulunmaktadır. Visa ve Mastercard ile yapmak istediğiniz işlemlerde kredi kartına tek çekim ya da vade farksız 2, 3, 6 ve 9 taksit yapılmaktadır. American Express ve İninal kartlarda taksit işlemi yapılamamaktadır. Sepetinizde Fitmoda dışında Supplementler.com ve Vitaminler.com adreslerinden ürünler bulunabilir. Bu gibi durumlarda gıda ve kozmetik ile ilgili harcamalarda ilgili mevzuat gereği taksit seçeneği bulunmamakta olup siparişiniz taksitlendirilemeyecektir. Gıda ve kozmetik dışında bulunan kategorilerdeki harcamalarınızı anlaşmalı olduğumuz kredi kartları ile vade farksız 2, 3, 6 ve 9 taksit yapabilirsiniz.

Taksitle aldığım ürünün iadesi neden taksitle yapılıyor?

Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişi iadelerinde tutarın tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya Fitmoda tarafından tek seferde ödenir. Ancak bankaların kendi süreçleri gereği bu tutarlar, banka tarafından kartınıza seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir. İade ödemelerinin taksitle yapılmasında Fitmoda herhangi bir müdahalede bulunamamaktadır. Detaylı bilgi için bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir üründen en fazla kaç adet satın alabilirim?

Bir üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Fitmoda.com iptal etme hakını saklı tutar.

YÜKLENİYOR..