Fitmoda
Filtreleme
Sırala
2 ürün listeleniyor.

Sporcard

Sporcard, spor salonlarının fitness alanlarına hiçbir sınırlama olmadan giriş yapabileceğiniz bir sistemdir. Sporcard’ın üyelik kartlarından satın alarak, dilediğiniz bölgede istediğiniz spor salonuna gidebilir ve egzersiz yapabilirsiniz.

Sporcard Hakkında

Sporcard, Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri A.Ş.’nin bünyesinde yer alan ve 2013 yılında hayata geçen yenilikçi bir spor platformudur. Üyelerine, Sporcard’ın iletişim ağı içinde yer alan tüm spor merkezlerindeki aktivitelerden yararlanma imkânı sunar.

 

Sporcard Üyelik Çeşitleri

Sporcard’ın klasik ve premium üyelik çeşitleri vardır. Supplementler.com üzerinden klasik üyelik kartı veya premium üyelik kartı satın alarak üyelere özel imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Klasik Üyelik: Klasik üyelikte, Sporcard sisteminde yer alan klasik salonlara giriş hakkı kazanırsınız. İstanbul, İzmir ve Ankara’da 200’den fazla fitness ve otel salonunda yer alan etkinliklerden, ıslak alanlardan yararlanma fırsatı elde edersiniz.

Premium Üyelik: Premium üyelikte Sporcard sisteminde yer alan klasik ve premium salonlarına giriş hakkı kazanırsınız. İstanbul, İzmir ve Ankara’da 250’den fazla fitness ve otel salonunda yer alan etkinliklerden, ıslak alanlardan yararlanma fırsatı elde edersiniz.

 

Sporcard’ın Öne Çıkan Özellikleri

Sporcard zaman ve lokasyon sorununu ortadan kaldıran çözümler sunar. İş yerinize ya da evinize yakın spor salonlarını keşfedebilir, tek bir spor salonuna bağlı kalmadan egzersiz yapabilirsiniz.

Sporcard üyelik kartı ile fitness alanlarına sınırsız şekilde check-in yaparak giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda crossfit veya grup dersi sunan salonların uygulama derslerine de katılabilirsiniz. Salonların sunduğu bu avantajları ya da ıslak alan kullanımı gibi detayları Sporcard’ın mobil uygulamasındaki salon özellikleri kısmından inceleyebilirsiniz.

                                                                                    

Sıkça Sorulan Sorular

Sporcard Nedir?

Tek bir üyelik ile spor salonlarına sınırlama olmadan, dilediğiniz kadar giriş yapabileceğiniz bir sistemdir.

 

Sporcard Sistemi İçindeki Salonları Nasıl İnceleyebilirim?

Spor salonları kısmından; salonlara ait fotoğraf, açılış-kapanış saati, konum ve kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz.

 

Sporcard Üyelik Kartı Nasıl Kullanılır?

Fitmoda.com üzerinden Sporcard aylık üyelik kartını satın aldıktan sonra Sporcard.com’a girerek üye olmanız gerekir. Üyelik tipini seçtikten sonra üyelik kartındaki alanı kazıyıp kupon kodunu girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Sporcard’ın mobil uygulamasını telefonunuza indirip, sistemden gidebileceğiniz spor salonlarını inceleyebilirsiniz. Gideceğiniz salona en az 200 metre mesafeden check-in yapmanız gerekmektedir. Ardından salona gidip spora başlayabilirsiniz.

 

Nasıl Check-in Yapabilirim?

Sporcard’ın mobil uygulaması üzerinden dilediğiniz spor salonunu seçerek “Burada Check-in Yap” demeniz yeterlidir. Check-in yapmak istediğiniz salona 200 metre mesafede olmanız gerekmektedir. Konum izinlerini verdiğinizde takdirde Sporcard lokasyonunuzu otomatik olarak bulacaktır.

YÜKLENİYOR..