Fitmoda
Filtreleme
Sırala
17 ürün listeleniyor.

OS1st

Spor performansını iyileştirecek özel teknolojilerle üretilmiş aksesuarlara sahip olan OS1st, kas ve eklem sağlığını korumayı hedefleyen ürün koleksiyonu ile Fitmoda’da! Spor deneyimine profesyonel bir destek sunan performans çorapları ile bacak ve kol kılıfları, OS1st kalitesiyle Fitmoda’da sizleri bekliyor!

Spor aktiviteleri sırasında üst düzey konfor ve güvenlik sunmak amacıyla kompresyon sağlayan kol – bacak kılıfları ile performans çorapları üreten OS1st, eklem ve kas desteğinin yanı sıra ağrı tedavisinde de etkili olan patentli tasarımlara sahip bir markadır. Ayak ve eklem sağlığı için en etkili teknolojilerle üretilmiş olan OS1st ürünleri, hedeflediği kasları çeşitli sıkıştırma seviyeleriyle destekleyerek eşsiz bir konfor ve rahatlık sunmayı amaçlar. OS1st ürünleri, K-Zone® Destek Teknolojisi (KZT®) ile doğrudan eklem yapılarını sabitleyip sağlamlaştırarak spor deneyimini daha güvenli hale getirir. Diyabetik sağlık ve konfor için gereken ekstra geniş tasarımlara sahip olan modeller, anti-mikrobiyal ve nem emici özellikleriyle sağlıklı bir kullanım sunar.

Spor deneyimi sırasında kol, bacak, ayak ve eklem sağlığını koruyarak spor aktivitelerinizi daha sağlıklı ve güvenli kılacak OS1st ürünlerini; siz de Fitmoda’da keşfedebilirsiniz.  

YÜKLENİYOR..