Fitmoda
Filtreleme
Sırala
Musclecloth Yemek Kabı
55 TL
Sepete Ekle

Spor Aksesuar

Spor salonuna düzenli olarak giden herkes için tam teşekküllü bir spor çantası düzenlemek oldukça rutin olduğu kadar önemli de bir prosedürdür. Bazı insanlar arabalarında ya da dolaplarının dibinde önceden hazırlanmış bir spor çantası bile bulundurur. Çünkü eksik malzemelerle spora gitmek en iyi antrenmanları bile mahvedebilir. Spor salonunda geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirebilmenizi sağlayacak tüm idman aksesuarlarına sahip olmanız gerekir. 

İster düşük yoğunluklu bir yoga sınıfına girin isterseniz de kan ter içinde kalacağınız bir HITT seansına, spor çantanızda olması gereken aksesuarlar bellidir. Her şeyden önce kullanışlı bir spor çantanız olması gerekiyor pek tabii. Peki ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çanta nasıl olmalı? Eğer çok eşyanız yoksa büyük ve hacimli çanta modelleri aksesuarlarınızın birbirine karışmasına neden olacaktır. Ancak kullanışlı olsun diye küçük çanta modeli tercih ederseniz de eşyalarınızı çantanın içine sıkıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Kısacası doğru boyuttaki çantayı seçmek oldukça önemlidir. İkinci adımda da modelin kullanışlılığını test etmeniz gerekir. Salonda duş alanlardansanız ıslak ve kuru kıyafetlerinizi ayrı bölmelere koyabilme, havlunuzu temiz bir yerde muhafaza edebilme ya da ayakkabınızı kıyafetlerinizden ayrı tutabilme imkanı sunan çantalara ihtiyacınız var demektir.

Salona giderken otobüs veya metro kullananlar için kullanışlı olduğu kadar taşıması kolay modeller en doğru tercihtir. Gerek günlük hayatta gerekse spora giderken kullanabileceğiniz mikro saten kumaşı ve 3 farklı bölmesi ile MuscleCloth Elite Sırt çantası ya da su geçirmez özel teknoloji kumaşı ve konforlu kullanım sağlayan dolgulu omuz askıları ile Under Armour Roland sırt çantası modelleri kurtarıcınız olabilir. Ana gözün yanında özel ayakkabı bölmesi bulunan MuscleCloth silindir çanta modelleri ya da istediğinizde sırt çantasına da dönüştürebileceğiniz, ayakkabı bölmesi de dahil altı farklı eşya koyma yeri olan Adidas Duffel spor çantası tam aradığınız şey olabilir.

Ter döken zorlu bir antrenmandan sona kimse su içmek için sırada beklemek istemez. Oysa yanınızda su matarası varsa dilediğiniz zaman suyunuzu içebilirsiniz. Hele bir de shaker’ınız varsa antrenman öncesi ve sonrasında kaslarınızı besleyecek protein tozunuzu kafaya dikmek çocuk oyuncağıdır. Bu konuda sağlınız için kaliteden ödün vermemeniz gerekir. En iyisi paslanmaz çelikten üretilen dayanıklı ürünlere yönelmektir. Sızdırma endişesi olmaksızın rahatlıkla kullanabileceğiniz %100 paslanmaz çelikten üretilmiş MuscleCloth, Supplementler, Vagonlife ve Blender Bottle gibi markaların profesyonel kullanım için tasarlanmış modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer plastik kullanıyorsanız aldığınız şişenin BPA içermediğinden emin olun. Sporcular için özel olarak son teknoloji yalıtım malzemelerinden üretilmiş modelleri ile Uzspace, Contigo ve Smart Shake markalarını aradığınız sağlıklı kullanımı sunabilir.

Antrenmanın önemli bir parçasını unutmak oldukça sınır bozucu olabilir. Eksik bir çift çorap mesela! Ya da spor yaparken kullandığınız gym havlunuz. Eksikliklerinden hijyenden uzak bir antrenman yapmanıza sebebiyet verecek bu önemli parçaların yedeğini çantanızda her daim bulundurmak akıllıca olacaktır.

Spor aksesuarları ufak olabilirler, ancak verimli bir antrenmanın olmazsa olmazlarıdırlar. İhtiyacınız olan tüm spor aksesuarlarını hemen edinmek için vakit kaybetmeyin!

YÜKLENİYOR..

;