Fitmoda

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Iron Gym

Evde fitness ve vücut geliştirme egzersizleri yapmak isteyenler için ideal Iron Gym fitness ekipmanlarını inceleyin.

2008 yılında Amerika’da tanıtılan üst vücut geliştirme barı ile sektöre giriş yapan Iron Gym günümüze dek 20 milyondan fazla ürün satmıştır. Dünya üzerinde 50’den fazla ülkede bulunan Iron Gym fitness ekipmanları arasında barfiks ürünü, markanın en çok bilinen spor aletidir. Iron Gym yoga ve egzersiz matı, Iron Gym pilates topu, el yayı, barfiks ve şınav aleti gibi farklı hareketlerde kullanabileceğiniz ekipmanları Fitmoda’da inceleyebilirsiniz.

Iron Gym Hakkında Kısa Bilgiler:

Iron Gym, ev fitness ekipmanlarını dünyanın bir çok ülkesine ulaştırmayı başarmıştır. Tüketicilerden aldığı pozitif geri dönüşler ile markasının güvenilirliğini gün geçtikçe arttırmaktatır.

Iron Gym’in Ürün Çeşitliliği:

Iron Gym, fitness ekipmanları fitness tutkunları, sporcular tarafından hem evde hem de spor salonlarında kullanılabilirken, aynı zamanda gym sahipleri tarafından spor salonlarına ekipman olarak da tedarik edebilecekleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünleri arasında güç yayı, pull up kapı barları, atlama ipi, karın egzersiz aletleri, trigger oint roller, pilates topu gibi bir çok çeşit bulunmaktadır.

Iron Gym’in Öne Çıkan Ürünleri:

Iron Gym’in ürünlerinden en çok öne çıkanlar Power Springs Güç Yayı, Pull Up Bar Kapı Barfiksi, Nylon Speed Rope Atlama İpi gibi fonksiyonel ev egzersiz ürünleridir. Bunun dışında diğer bir çok fitness ekipmanı da yoğun ilgi görmektedir.

Iron Gym Nerede Üretiliyor:

Bir Amerikan markası olan Iron Gym'in ürünleri Çin'de üretilmektedir.

YÜKLENİYOR..

;