Fitmoda
Filtreleme
Sırala

Rocktape

Rocktape, dünya çapında kendini kanıtlanmış, diz, bilek, el ve bacaklardaki spor sakatlıkları için sakatlık sonrası koruma sağlayan, ağrı azaltıcı ve performans amaçlı kullanılan kinesiyoloji bantıdır. Toparlama ve iyileşme sürecinde kullanılması önemlidir. RockTape, Amerika’da kurulmuştur.

Rocktape Hakkında Kısa Bilgiler:

Rocktape’in kurucusu aynı zamanda koşu, yüzme ve bisiklet sporlarıyla çok yakından ilgilenen bir sporcudur. Spor hayatı boyunca kendi yaşadığı sakatlıklar sırasında karşılatığı problemlere çözüm olarak Rocketape markasını ve ürünlerini geliştirmiştir. Rocktape kuruluşundan bugüne kadar bir çok ülkede sporcular tarafından bilinen ve etkisini kanıtlanmış bir marka haline gelmiştir.

Rocktape’in Ürün Çeşitliliği:

Rocktape markası bant, eldiven, kaval kemiği koruma kemeri, esneklik bantları, ve benzeri toparlama ve iyileştirme amaçlı ürünleri üretmektedir.

Rocktape’in Öne Çıkan Ürünleri:

Rocktape, birbirinden farklı renklerde, özellikte ve tasarımlardaki kinesiyoloji bantlarıyla ön plana çıkmatadır. Yellow, Red Logo, Pink Skull, H20 Yellow, H20 5x5, Black Logo, Black Skull 5x5, Elextric Blue ürün çeşitlerinden bazılarıdır.

Rocktape Nerede Üretiliyor:

Rocktape, üretimini Amerika’da olan genel merkezinde yapmaktadır. Ürünleri neredeyse deri kadar esnektir ve hareket kabiliyetinizi maksimuma çıkarır.

Rocktape Sponsorları:

Rocktape, Reebok Crossfit Games, USA Diving, USA Water Polo, APTA gibi bir çok spor kuruluşu ile iş birliği içindedir. Rocktape’in sponsor olduğu ünlü atlet ve sporcunun isimleri şu şekildedir:

  • Brian Shaw
  • Holley Mangold
  • Marcus Filly
  • Ashley Horner
  • Lorenzo Tinoco

YÜKLENİYOR..

;