Fitmoda

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Seeka

Seeka eğlenceli, fonksiyonel ve yüksek kaliteli spor malzemeleri yaratan ve doğayı destekleyen çevre dostu bir spor markasıdır. Seeka, küçük işletmeleri ve sanatçıları desteklerken, yerel yoga stüdyolarının ve öğretmenlerin eğitimine odaklanan bir şirkettir. Çevreye karşı hissettikleri sorumlulukla toksik olmayan malzemeler ve baskı yöntemleri kullanan; satılan her mat için bir fidan dikerek doğaya katkıda bulunan Seeka, sizleri de yolculuğuna katılmaya davet ediyor.

Seeka Ürün Çeşitleri

Seeka yoga gibi egzersiz pratikleri için konfor sunan ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken ürünler sunar. Geniş ürün skalasına sahip markanın ürünleri, farklı tasarımlarıyla da dikkat çeker. Seeka ürün çeşitlerini kendi içinde kategorilere ayıracak olursak…

Yoga Matı

Egzersiz matları özellikle yerde sert zemine karşı yaptığınız yoga pozlarında size konfor sunar. Yoga matlarının kaydırmaz yapıda olması önemlidir. Böylece vücudunuz yoga yaparken daha dengeli bir şekilde durabilir. Seeka yoga matları ekstra uzunluğu sayesinde yoganın fiziksel ve ruhsal yolculuğunda size ekstra hareket alanı sağlar. Matlar farklı baskıları nedeniyle estetik açıdan da hoş seçenekler sunar. Kir tutmayan ve kolay temizlenebilir bir kullanım sunan yoga matları taşıma çantası hediyelidir.

Yoga Çemberi

Yoga çemberleri, esneme hareketleri ve yoga pozlarına daha derin bir şekilde girebilmek için tasarlanmış dairesel şekilli bir yoga aksesuarıdır. Seeka yoga çemberleri dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeden üretilmeleri ile öne çıkar.

Yoga Bloku

Yoga blokları, yoga seanslarında kullanılan ve tuğlaya benzer görünümde olan bir ekipmandır. Seeka yoga blokları nefes alan ve neme dayanıklı yapıları ile dikkat çeker.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Seeka Ürünlerinin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Seeka ürünerinde çevre dostu; geri dönüştürülebilir doğal malzemeler kullanması ile öne çıkan bir markadır. Çevreye karşı sorumluluk bilinciyle hareket eden marka toksik olmayan malzemeler ve baskı yöntemleri kullanır. Seeka satılan her mat için bir fidan dikerek doğaya katkıda bulunur.

 

Yoga Matı Ne İşe Yarar?

Yoga matları zeminin sertliğini kişiye yansıtmadığı için konforlu bir yoga pratiği deneyimi sunar. Kaydırmaz yapıları ile yoga pratiği esnasında kişilerin pozlarda sabit kalmalarına destek olur.

 

Yoga Çemberi Ne İşe Yarar?

Yoga çemberleri yoga seansında derin streçlere ve geri bükülme pozlarına girebilmek amacı ile tasarlanmış ekipmanlardır. Kullanıcılarına yoga sırasında bu konularda destek olabilir.

 

Yoga Bloku Ne İşe Yarar?

Yoga blokları kaydırmaz yüzeyleri ile yoga pozlarına girerken kişiye hareket imkanı sunar. Yoga blokları yoga pozlarını daha erişebilir hale getirmek amacıyla tasarlanmış ekipmanlardır.

 

Yoga Matı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yoga matı seçerken, kullanılan malzeme ve doku konularına dikkat edilmesi önemlidir. Yoga yaparken, el ve ayaklar ile yeri çok iyi şekilde kavramak gerekebilir. Bu nedenle kaydırmaz özelliğe sahip yoga matları tercih edilebilir. Kişisel yoga matı aynı zamanda iyi bir motivasyon aracıdır. Yoga pratiği yaparken, sizinle bütünleşen tasarıma sahip bir matın üzerinde zaman geçirmek çok daha motive edici olabilir. Fitmoda.com üzerinden farklı tasarımlara sahip yoga matlarını inceleyebilir ve zevkinize hitap eden seçeneklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. 


YÜKLENİYOR..