Fitmoda

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Superstacy

Superstacy, özgürce yaşamak isteyen ve kendini özgür hisseden, spor yapan ve spor stilden hoşlanan tüm kadınlar için 2018 yılında kurulmuş bir sokak modası markasıdır. Ürünleri 10’un üzerinde ülkede satıştadır.

Superstacy spor tayt modelleri, rahat ve esneyebilen kalıpları ile sporcuların beğenisini topladığı gibi, şık, eğlenceli ve modern tasarımları ile de göze çarpmaktadır. Superstacy ürünleri, antrenman yaparken hareketlerinizi kısıtlamaz. Özel kumaş seçimleri ve dikiş teknolojileri ile üst düzey bir konfor sağlar. Günlük hayatta rahatça tercih edebileceğiniz renkli ve desenli spor tayt seçenekleri ve sporcu büstiyerleri ile Superstacy Fitmoda’da sizleri bekliyor.


Superstacy Fit Wear Ürün Özellikleri:

Yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve hafif kumaştan üretilen Superstacy ürünleri, “push up” özellikleri sayesinde toparlayıcıdır, kullanıcısına sıkı bir görünüm verir. Vücudu kavrayışı ve kumaşının esnek yapısı sayesinde zorlu antrenmanlarda kolay deforme olmaz. Yüksek yoğunluklu antrenman sırasında, nemi vücudunuzdan atmanızı sağlar. Çabuk kurur ve nefes alır.

YÜKLENİYOR..

;